NEDİR?


Photoroglif Nedir?

Dilin bittiği yerde başlayan anlamları keşfetmek için duyulan değil, görülebilen tüm kelimeler Photoroglif ile evinizin duvarında bir tablo oluyor!

Sokakların Dili Olsa... 

Ne hikayeler anlatırdı, kim bilir? Biz merak ettik ve hiç bitmeyen dinamiği ile şehrin sokaklarında bambaşka bir dil keşfettik. Bir çeşmenin oymasında, tarihi bir simgede, mimari bir yapıda, bir bahçe duvarında... Her yerden harfleri topluyoruz.


Size Özel Olanı Siz Oluşturun

Photoroglif koleksiyonundaki harflerden dilediğiniz kelimeyi, dilediğiniz harflerle yazabilirsiniz. Sembolize harflerin çeşitleri arasından dilediklerinizi seçip bir araya getirebilirsiniz.Belleğinize Bir “Göz Atın”!

Yaşam boyu sizin için sevginin öznesi olan insanlar, unutulmaz şarkılar, yüreğinize dokunan dizeler, hayatınızı etkilemiş yazarlar, motivasyon kaynağı olmuş kavramlar... Hepsini şehrin her köşesinden topladığımız harflerle yazın.

Göze “Anlamlı” Görünsün...

Duvarınızda bir manzara, soyut bir çalışma, bir replika asılı olmasındansa görmeyi bilen gözler için anlamın kendisi dursun. Anlamlı olan her şey hep gözünüzün önünde olsun diye Photoroglif’in alfabesini keşfedin...